Kontakt

Folketingsmedlem i Faaborgkredsen
Mai Mercado
Email : mai.mercado@ft.dk

Kommunalbestyrelsesmedlem
Andreas Møller
Email : andmo@fmk.dk

Formand i Faaborg-Midtfyn
Kirsten Birkelund
Boltinggårdsvej 11
5750  Ringe
Tlf: 29133372 bedst efter kl. 18
Email : birkelund5750@gmail.com

Næstformand i Faaborg-Midtfyn
Michael Bernsdorf Jungfeldt
Hornelandevej 10
5600 Faaborg
Tlf. 61 68 31 83
Email : michael@jungfeldt.dk

Sekretær i Faaborg-Midtfyn
Gustav Berner
Holstenshuus
Diernæs
5600 Faaborg
Tlf: 40 16 20 35
Email : gustav@holstenshuus.dk

Medlemsansvarlig i Faaborg-Midtfyn
Inge Svejdal
Nørregade 14, 5672 Broby
Tlf: 62 64 17 84
Email : inge@svejdal.dk

Bestyrelsesmedlem
Steffen Møller
Hestehavevej 8, 5856 Ryslinge
Tlf: 22 26 69 13
Email : steffen@forsejl.dk

  • Vælgerforeningens medlemmer

    Formand i Faaborg-Midtfyn
    Kirsten Birkelund
    Boltinggårdsvej 11
    5750 Ringe
    Tlf: 29 13 33 72. Bedst efter kl.18
    Email : birkelund5750@gmail.com

    Næstformand i Faaborg-Midtfyn
    Michael Bernsdorf Jungfeldt
    Hornelandevej 10
    5600 Faaborg
    Tlf. 61 68 31 83
    Email : michael@jungfeldt.dk

    Sekretær i Faaborg-Midtfyn
    Gustav Berner
    Holstenshuus
    Diernæs
    5600 Faaborg
    Tlf: 40 16 20 35
    Email : gustav@holstenshuus.dk

    Medlemsansvarlig i Faaborg-Midtfyn
    Inge Svejdal
    Nørregade 14, 5672 Broby
    Tlf: 62 64 17 84
    Email : inge@svejdal.dk

    Bestyrelsesmedlem
    Steffen Møller
    Hestehavevej 8, 5856 Ryslinge
    Tlf: 22 26 69 13
    Email : steffen@forsejl.dk

    Økonomiansvarlig
    Søren Clemmesen

Projekt design: GMOB
© Alle rettigheder forbeholdes. GMOB


De konservatives website

Alle spørgsmål, klager og kommentarer skal rettes til denne kontakt: Formanden.

Websitet er funderet på WordPress. Grundlæggende theme design af Hörfarter & Digitalnature.